آپارتمان فروشی تهران

فایلهای دستچین شده بصورت روزانه و ساعتی

آپارتمان 50 متری تا 60 متری

آپارتمان 70 متری تا 80 متری

آپارتمان 90 متری تا 100 متری

آپارتمان فروشی تهران

بهترین مناطق تهران برای خرید خانه کدام مناطق هستند؟

تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر کشور است که مزایا و معایب زیادی برای زندگی دارد. افراد برای این که بتوانند متناسب با نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشند، نیاز به شناخت مناطق مختلف تهران دارند.

شناخت این که بهترین مناطق تهران برای خرید خانه و آپارتمان کدام است باعث می‌شود تا افراد بتوانند تصمیم هوشمندانه‌ای را اتخاذ کنند. در این مقاله قصد داریم تا به معایب و مزایای زندگی در تهران اشاره داشته باشیم و در ادامه بهترین مناطق پایتخت برای خرید خانه را معرفی کنیم.

بهترین منطقه برای زندگی دارای چه ویژگی‌هایی است؟

بهترین به عنوان یک صفت نسبی شناخته می‌شود که می‌تواند برای هر شخص متفاوت باشد. در این بخش می‌خواهیم به فاکتورهای یک منطقه مناسب اشاره داشته باشیم. اگر بخواهید یک منطقه را برای خرید و همچنین رهن و اجاره آپارتمان و خانه مورد بررسی قرار دهید باید تراکم جمعیت، آب و هوای منطقه، دسترسی به امکانات شهری، سطح سواد و تحصیلات مردم آن منطقه، امنیت منطقه و همچنین به زیبایی بصری آن توجه داشته باشید.

وجود هر یک از امکانات بیان شده می‌تواند باعث افزایش و یا کاهش قیمت یک آپارتمان و ملک در آن منطقه شود. قبل از این که بخواهید شناخت خود را نسبت به مناطق مختلف تهران افزایش دهید، بهتر است نگاهی به مزایا و معایب زندگی در تهران داشته باشید.

مزایا و معایب زندگی در تهران

یکی از حقایقی که بسیاری از افراد در هنگام زندگی در تهران به آن توجه نمی‌کنند این است که هر شهر دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است. اگر بتوانید به شکل ایده‌آل به قضیه نگاه کنید، قادر خواهید بود تا در مجموع یک تصمیم مناسب بگیرید. در ادامه به مزایا و معایب زندگی در تهران اشاره خواهیم داشت:

مزایای پایتخت نشینی

در وهله اول می‌توان گفت که پایتخت نشینی می‌تواند دسترسی به امکانات بیشتر را برای افراد پدید بیاورد. این امکانات می‌تواند در حوزه‌های مختلف نظیر آموزشی، فرهنگی، تفریحی و غیره باشد. همچنین وجود فرصت‌های شغلی بیشتر به عنوان یک مزیت کلیدی شناخته می‌شود. زندگی در تهران می‌تواند به نسبت سایر شهرهای دیگر رفاه بیشتری را به دنبال داشته باشد. معیارهای افراد برای زندگی متفاوت است و این موضوع می‌تواند تعیین کننده انتخاب نهایی باشد.

 

معایب پایتخت نشینی

اگر اهل آرامش هستید و محیط‌های آرام را دوست دارید، زندگی در تهران نمی‌تواند رضایت شما را به دنبال داشته باشد چرا که تهران به عنوان پایتخت ایران به عنوان یک شهر شلوغ و پرازدحام است. گرانی قیمت مسکن و سایر محصولات دیگر به عنوان یکی دیگر از معایب پایتخت نشینی محسوب می‌شود. اگر موارد گفته شده را فاکتور بگیریم، وجود آلودگی هوا نیز آزار دهنده است.

آشنایی با بهترین مناطق تهران

حال که با مزایا و معایب پایتخت نشینی آشنا شدید، در این بخش می‌خواهیم مهم‌ترین محله‌های هر منطقه از تهران را مورد بررسی قرار دهیم. منطقه شمال تهران که به بالاشهر معروف است به عنوان لوکس‌ترین منطقه برای زندگی در شهر تهران محسوب می‌شود. از مهم‌ترین مناطق تهران برای زندگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجریش

تجریش به عنوان یک منطقه در شمال تهران است که جزو قدیمی‌ترین محله‌های تهران شناخته می‌شود. از لحاظ آب و هوا این منطقه بسیار خوش آب و هواست و به دلیل زیبایی بصری که دارد باعث جذب گردشگر می‌شود. از مناطق گردشگری این منطقه می‌توان به بازار سنتی تجریش، امامزاده صالح، باغ فردوس و رستوران‌های متنوع اشاره کرد. قیمت ملک و آپارتمان در این منطقه بسیار بالاست و به عنوان یک مکان لاکچری شناخته می‌شود.

  • نیاوران

منطقه نیاوران به دلیل قرارگیری در ارتفاعات بالاتر به نسبت سایر مناطق دیگر از لحاظ آب و هوایی سهم کمی از آلودگی دارد. شمالی‌ترین منطقه تهران ترکیبی از خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های لوکس هستند که از لحاظ قیمتی گران محسوب می‌شوند. وجود جاذبه‌های گردشگری و تفریحی در این منطقه باعث شده است تا بسیاری از افراد متمول، این منطقه را برای زندگی انتخاب کنند.

  • فرمانیه

اگر به دنبال خرید ملک در یکی از لوکس‌ترین مناطق تهران هستید، می‌توانید نگاهی به فرمانیه داشته باشید. وجود بافت‌های قدیمی و اعیان نشین در این منطقه باعث محبوبیت آن در بین بسیاری از مردم شده است. از زمان‌های گذشته تا به امروز بسیاری از افراد ثروتمند در این منطقه سکونت دارند.

  • سعادت آباد

سعادت آباد به عنوان یک محله لوکس در شمال غرب تهران است که در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. از لحاظ وجود دسترسی به امکانات، این منطقه دارای دسترسی مناسب است و از لحاظ قیمت در سطح متوسط رو به بالا قرار دارد. برای خرید خانه در این منطقه باید هزینه زیادی را پرداخت کنید اما از لحاظ رفاهی در وضعیت قابل قبولی قرار خواهید گرفت.

  • پونک

پونک نیز در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است و به خاطر وجود آپارتمان‌های نوساز، یک منطقه مناسب برای زندگی در شهر تهران است. این منطقه از تهران به عنوان یکی از محله‌های آرام محسوب می‌شود که گزینه مناسبی برای کسانی است که قصد دارند تا آرامش را در یکی از مناطق تهران تجربه کنند.

  • تهرانپارس

یکی از بهترین مناطق قابل سکونت در شرق تهران، تهرانپارس است که به دلیل دسترسی مناسب به امکانات شهری به عنوان یک منطقه مناسب جهت سکونت شناخته می‌شود. تهرانپارس در حال حاضر به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق پایتخت تهران است که برای زندگی و سکونت مناسب است. قیمت آپارتمان در این منطقه به نسبت مناطق شمالی در وضعیت مناسب‌تری قرار دارد.

  • نارمک

نارمک یک منطقه سرسبز در شرق تهران است که به دلیل نوساز بودن آپارتمان‌ها در این منطقه دارای قیمت بسیار مناسبی جهت سکونت است. اگر بخواهید در یک منطقه خوش قیمت ساکن شوید و با بودجه محدود یک آپارتمان مناسب خریداری کنید، می‌توانید خرید خانه را در این منطقه نهایی کنید.

منبع سایت راهنمای همشهری

آپارتمان فروشی تهران نوساز و چند سال ساخت توافقی زیر قیمت توسط مالک اصلی با وام بانکی و بدون وام فوری فروش پول لازم

پلاکر تهران ،

Compare listings

Compare
× واتس آپ