خانه 50 متری

خانه 50 متری

خانه 50 متری با طراحی زیبا و شیک!

بسیاری از افراد امروزه در خانه 50 متری زندگی می کنند و دغدغه های همه آن ها نیز طراحی مناسب برای فضاهای مختلف منزل شان است. اگر طراحی دکوراسیون خانه های 50 متری بر طبق اصول و قوانینی انجام شود می توان از فضای اینگونه خانه ها استفاده بهینه ای داشت.

دکوراسیون داخلی خانه های کوچک را می توانید به صورت کاربردی و کاملا شیک طراحی کنید. در ادامه تصاویر طراحی دکوراسیون 4 خانه 50 متری را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم با الگوبرداری از این دیزاین های متفاوت و بی نظیر بتوانید دکوراسیون خانه کوچک خود را به زیبایی و به صورت کاربردی طراحی کنید.

دکوراسیون خانه 50 متری با استفاده بهینه از فضا

دکوراسیون داخلی این آپارتمان کوچک 50 متری برای یک خانواده جوان طراحی شده است و در طراحی داخلی این آپارتمان کوچک از ایده های خلاقانه و جالب استفاده شده است. در طراحی اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک از صندلی ها و مبلمان راحتی استفاده شده است و قسمتی از فضای اتاق نشیمن نیز به اتاق کار اختصاص داده شده است که این فضا برای انجام فعالیت های روزانه و سرگرم کننده مناسب است.

اتاق نشیمن و آشپزخانه نیز در این آپارتمان کوچک به وسیله یک دیوار نصفه از هم جدا شده اند و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دکوراسیون این خانه کوچک به شیوه ای مدرن و متفاوت طراحی شده است.

آپارتمان دوم برای یک مرد جوان فعال و ورزش دوست طراحی شده است, در دیزاین این خانه 50 متری از سبک دکوراسیون مینیمالیستی و ساده استفاده شده است.

طراحی این آپارتمان کوچک به گونه ای است که از همه فضاهای آپارتمان استفاده بهینه شده است و می توان به راحتی و در کمال آسایش در این خانه کوچک و زیبا زندگی کرد. اتاق خواب و اتاق نشیمن و آشپزخانه به کمک یک درب چوبی از یکدیگر جدا شده اند.

آپارتمان سوم برای یک خانواده 3 نفره طراحی شده است. فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن به وسیله یک پارتیشن منزل از یکدیگر جدا شده اند همچنین در دکوراسیون داخلی این خانه زیبا و شیک از ایده های خلاقانه و مدرن استفاده شده است.

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کوچک این آپارتمان زیبا یک تختخواب برای پدر و مادر در نظر گرفته شده است و همچنین در گوشه ای از فضای این اتاق خواب از یک تختخواب کوچک برای فرزند خانواده استفاده می شود. استفاده از رنگ سفید برای دیوارها و پرده باعث شده است که این اتاق خواب بزرگتر به نظر برسد.

در طراحی دکوراسیون خانه 50 متری دیزاین نور پردازی مدرن و ایده آل و انتخاب رنگ های زیبا اهمیت زیادی دارد بنابراین بهتر است برای دیزاین دکوراسیون خانه های کوچک در انتخاب رنگ ها و طراحی نورپردازی حساسیت های لازم را به خرج دهید. همانطور که در طراحی دکوراسیون آپارتمان چهارم مشاهده می کنید از نور پردازی زیبا و مدرن و ترکیب رنگ های مکمل استفاده شده است.

برای اینکه اتاق خواب هاب کوچک بزرگتر به نظر برسند می توانید از آینه های زیبا و شیک در سراسر اتاق خواب استفاده کنید. ترکیب رنگ های روشن و تیره نیز می تواند دکوراسیون اتاق خواب کوچک را خاص و منحصر به فرد کند.

در این مطلب تصاویر 4 دکوراسیون زیبا و شیک را برای خانه 50 متری  مشاهده کردید که امیدواریم با ایده گرفتن از این طراحی های دکوراسیون خانه 50 متری  بتوانید به دکوراسیون مورد نظر و دلخواه خود دست یابید. می توانید برای مشاهده انواع طراحی های مدرن و زیبا دکوراسیون منزل کلیک کنید.

قابل ذکر است که، آپارتمان های 50 تا 100 متری در تهران  در مناطق مختلف در حال عقب گرد است و قیمت ها با شیب ملایم رو به کاهش گذاشته اما کماکان برای خرید ارزان ترین آپارتمان ها در پایتخت باید به ازای هر متر ۱۵ تا ۲۲ میلیون تومان هزینه کنید.

چنانچه در جستجوی خانه 50 متری هستید، اینجا را کلیک کنید.

بحث کنید

Compare listings

Compare
×