خرید آپارتمان در عظیمیه کرج

خرید آپارتمان در عظیمیه کرج

کرج، عظیمیه

با استفاده از دکمه + و – روی نقشه امکانات رفاهی و موقعیت آنها را در کرج، عظیمیه بهتر بررسی کنید.

اطلاعات درج شده در این مطلب بر مبنای فایلهای ملک درج شده توسط کاربران عادی، مالکان و دفاتر آژانس املاک مستقر در کرج تهیه شده و قیمتها تقریبی بوده و بهیچ عنوان قطعی نیست.

قیمت مسکن در استان البرز و بنا به آگهی‌های ثبت شده در سایت پلاکر توسط مردم و مالکان، شامل جدولی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق کرج می باشد.

  • مناطق ساماندهی و باغستان با حدود ۱۴ میلیون تومان ارزان‌ترین منطقه
  • منطقه مهرشهر (فاز یک) با حدود متری ۳۴ میلیون تومان بعنوان گران‌ترین منطقه
  • هر متر مربع خانه در کوی زنبق، مهرشهر و شهرک بنفشه در کانال ۱۷ میلیون تومان
  • کوی مهر و مهرویلا در محدوده ۲۲ میلیون تومان
  • فاز سه مهرشهر و عظیمیه با قیمت ۲۶ میلیون تومان
  • جهان شهر با قیمت ۲۷ میلیون تومان

فاز یک و فاز دو مهرشهر با قیمت ۳۲ و ۳۴ میلیون تومان برای هر متر مربع آپارتمان از مناطق گران قیمت کرج برای خرید خانه هستند.

یکی از محله های بسیار عالی و مطلوب جهت خرید آپارتمان در کرج، محله عظیمیه کرج می باشد. منطقه ای در کوهپایه های کرج که با بام کرج چندان فاصله ی زیادی ندارد. عظیمیه را با آپارتمان های شیک با مساحت و متراژ بالا، پنت هاوس های مجلل و اعیان نشین می شناسند.

از مهمترین خیابان ها و میادین آن می توان به میدان بعثت اشاره نمود که جزء خلوت ترین میادین آن به حساب می آید. میدان بهارستان و گلستان نیز به دلیل مشرف بودن و نزدیکی به کوه و در نتیجه برخورداری از آب و هوایی مطلوب، جزء گران قیمت ترین محله های عظیمیه کرج به شمار می آیند.

دو میدان مهران و اسبی نیز به دلیل وجود مغازه ها و پاساژهای شیک و لوکس در کنار کافه و رستوران های لاکچری، جزء شلوغ ترین و پر تردد ترین محله های عظیمیه محسوب می گردند.

 خیابان فرشته یکی از خیابان های بسیار لوکس و مرفه نشین واقع در میدان اسبی می باشد که اکثر خانه های واقع در آن به صورت ویلایی ساخته شده است و کمتر ساختمانی به شکل آپارتمان در این خیابان دیده می شود. از این رو جهت خرید آپارتمان در عظیمیه کرج می بایست هزینه های بالایی را متحمل شد. مثلاً جهت خرید یک آپارتمان مسکونی در عظیمیه کرج در صورتیکه سن بنا کمتر از 5 سال باشد، می بایست برای هر متر مربع در حدود 25 الی 26 میلیون تومان هزینه نمود. همچنین در صورتیکه به دنبال آپارتمانی با قدمت بالاتر مثلاً در حدود 18 الی 20 سال ساخت می باشید، می بایست هزینه ای در حدود 22 تا 23 میلیون تومان برای هر متراژ مربع سرمایه گذاری نمایید.

بحث کنید

Compare listings

Compare
×