راهنمای خرید خانه ۵۰ متری

راهنمای خرید خانه ۵۰ متری

راهنمای خرید خانه ۵۰ متری

آپارتمان نشینی در چند دهه اخیر تقریبا می‌شود گفت تبدیل به یک سنت در شهرنشینی شده است و به تازگی واژه «خانه ۵۰ متری» در بستر این سنت شهری متولد شد. خانه‌های ۵۰ متری یک نوآوری جالب توجه در ساخت و ساز شهرهای امروزی است که از جانب ایده‌پردازان  هوشمند‌ سازی شهرها نیز مورد استقبال قرار گرفته‌ است.

خانه ۵۰ متری برای چه کسانی مناسب است؟

این خانه‌های نقلی و دوست داشتنی از طرف زوج های جوان تازه ازدواج کرده, خانواده‌ های تک فرزند و یا کم جمعیت و افرادی که بودجه کافی برای خرید خانه‌های بزرگ ندارند یا تمایلی به پرداخت مبلغ‌های کلان برای خرید خانه ندارند بسیار مناسب اند. به علاوه  اشخاصی که  برای کار , تحصیل یا تدریس  از شهری به شهر دیگر دائما در رفت و آمد هستند به تازگی رغبت بسیار زیادی به خرید خانه‌های کوچک ۵۰ متری از خود نشان می‌دهند.

تصویری از فضای داخلی یک آپارتمان ۵۰ متری لوکس(خانه ۵۰ متری)

خصوصیات بارز یک آپارتمان ۵۰ متری مدرن

۱)  گرمایش ارزان  آپارتمان ۵۰ متری

خانه های ۵۰ متری، خصوصیات مثبت زیادی دارند از جمله اینکه مالکیت این خانه ها,  شخص صاحب خانه را از هزینه اضافی گرمایش خانه‌های بزرگ در فصل سرما خلاص  می‌کند و گرم کردن این خانه ها بسیار آسان و مقرون به صرفه است.

۲)  نظافت آسان خانه های نقلی آپارتمانی

علاوه بر این، خانم های خانه‌داری که در این خانه‌ها شروع به زندگی کرده‌اند از خلاص شدن خود از دردسرهای تمیز کاری می‌گویند چون در این خانه‌ها فضای کوچک و کافی ارائه‌ شده در کمترین زمان ممکن و به سادگی قابل نظافت و تمیز کردن است.

۳)  استفاده باورنکردنی از فضای داخلی

شاید قبل از دیدن یک خانه ۵۰ متری مدرن فکر کنید که ۵۰ متر فضا برای سکونت شما کافی نباشد ولی به شما اطمینان می‌دهیم که  به هیچ وجه این طور نیست. طراحی داخلی آپارتمان‌های ۵۰ متری شما را متحیر خواهد کرد, استفاده از فضای داخلی منزل در این خانه ها باورنکردنی و در حد معجزه است، به نوعی که شاید باور نکنید که در یک خانه ۵۰ متری پا گذاشته‌اید چون فضای دلباز داخلی آنها دست کمی از خانه‌های  بزرگ ندارد و به حدی جمع و جور و خوش ساختند که در چند دقیقه دلباخته این خانه‌ها خواهید شد. تقسیم بندی فضای داخلی خانه برای آشپزخانه, اتاق خواب و سرویس بهداشتی و حمام، تحسین برانگیز است و با قاطعیت می‌توان گفت صاحب خانه هیچ محدودیتی برای استفاده از فضای داخلی خانه احساس نخواهد کرد و تجربه مشاورین املاک به ما می گوید  که دغدغه کمبود فضای مشتریان در همان نگاه اول در مورد خانه‌های ۵۰ متری از بین می‌رود.

استفاده بهینه از فضا در خانه ۵۰ متری

۴)  دکوراسیون خیره کننده  یک انگیزه قوی برای خرید خانه ۵۰ متری

فکر نکنید که کمبود نسبی فضا آپارتمان‌های ۵۰ متری دست طراحان را بسته است, نه به هیچ عنوان این طور نیست. هنر طراحان این خانه‌ها مثال زدنی است و تنها در کسری از ثانیه خود را به رخ تماشاگر می‌کشد. اولین موضوع جالب توجه در دکوراسیون، کابینت کاری استادانه آشپزخانه است که توقع خانم خانه را از یک آشپزخانه بی نقص  به طور کامل برآورده خواهد کرد. در کابینت کاری برای یخچال, هود, لباسشویی و ظرفشویی و اجاق گاز، فضای کافی پیش بینی شده است در عین حال رنگ و لعاب کابینت، چشم های شما را نوازش می‌کند. در بعضی از آشپزخانه ها بسته به سلیقه مشتری از کاناپه و سرویس میز و صندلی استفاده شده است.

۵)  کاغذ دیواری‌ها و گچ‌ بری‌های دیوارها | یک اثر هنری کامل

اگر در خانه قبلی خود عادت به زدن قاب عکس و تابلو فرش و امثال اینها را به دیوار‌ها داشتید، در خانه‌های ۵۰ متری این عادت را ترک خواهید کرد چون نیازی به زدن هیچ چیز اضافی ای به دیوار نیست، دیواها خود به حدی زیبا هستند که هر کدام یک اثر هنری کامل هستند و از تماشای آنها سیر نمی‌شوید.

۶)  توجه به نورپردازی در خانه ۵۰ متری

تقریبا در تمامی خانه‌های آپارتمانی ۵۰ متری , سازندگان و طراحان بصورت تخصصی وقت زیادی صرف نورپردازی کرده اند . یعنی حتی در خانه هایی ۵۰ متری که نمای باز رو به شهر ندارند یا نمایی از یک فضای طبیعی ندارند، باز به نوعی طراحی شده‌اند که روشن و پرنور باشند.

دکوراسیون و کابینت کاری و نورپردازی مناسب آپارتمانهای کوچک ۵۰ متری

مقایسه آگهی ها

مقایسه
جست‌وجو
محدوده قیمت از تا
ویژگی های دیگر