قیمت آپارتمان در جهانشهر کرج

قیمت آپارتمان در جهانشهر کرج

کرج، جهان شهر

با استفاده از دکمه + و – روی نقشه امکانات رفاهی و موقعیت آنها را در کرج، جهان شهر بهتر بررسی کنید.

اطلاعات درج شده در این مطلب بر مبنای فایلهای ملک درج شده توسط کاربران عادی، مالکان و دفاتر آژانس املاک مستقر در کرج تهیه شده و قیمتها تقریبی بوده و بهیچ عنوان قطعی نیست.

قیمت مسکن در استان البرز و بنا به آگهی‌های ثبت شده در سایت پلاکر توسط مردم و مالکان، شامل جدولی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق کرج می باشد.

  • مناطق ساماندهی و باغستان با حدود ۱۴ میلیون تومان ارزان‌ترین منطقه
  • منطقه مهرشهر (فاز یک) با حدود متری ۳۴ میلیون تومان بعنوان گران‌ترین منطقه
  • هر متر مربع خانه در کوی زنبق، مهرشهر و شهرک بنفشه در کانال ۱۷ میلیون تومان
  • کوی مهر و مهرویلا در محدوده ۲۲ میلیون تومان
  • فاز سه مهرشهر و عظیمیه با قیمت ۲۶ میلیون تومان
  • جهانشهر با قیمت ۲۷ میلیون تومان

فاز یک و فاز دو مهرشهر با قیمت ۳۲ و ۳۴ میلیون تومان برای هر متر مربع آپارتمان از مناطق گران قیمت کرج برای خرید خانه هستند.

جهانشهر نیز یکی دیگر از محله های قدیمی و اعیان نشین در مرکز کرج می باشد که در بخش جنوبی عظیمیه و گوهر دشت قرار گرفته است که این امر سبب افزایش محبوبیت آن در میان خریداران شده است. باید اذعان نمود که ساخت این محله قدیمی به دوران قبل از انقلاب باز می گردد که توسط یکی از تجار و بازرگانان بنام و بسیار ثروتمند آن زمان “محمد صادق فاتح” بنا گشت. جهانشهر را از قدیم الایام به باغ های بسیار وسیع می شناختند. اما به مرور زمان و با افزایش جمعیت، کم کم باغ ها و خانه های ویلایی جای خود را به آپارتمان نشینی بخشیدند

جهان شهر به دلیل نزدیکی به مرکز شهر کرج و قرار گرفتن اکثر ادارات و موسسه های دولتی و غیر دولتی در آن و همچنین برخوردار بودن از مراکز درمانی، سازمان فنی و حرفه ای، اداره آموزش و پرورش و … به همراه پارک ها و مناطق تفریحی- گردشگری و فرهنگی متعدد به یکی از محله های پر تردد و شلوغ تبدیل گشته است. اما با این تفاصیل، جهانشهر یکی از مناطق گران قیمت در شهر کرج می باشد به طوریکه جهت خرید آپارتمان در جهانشهر کرج می بایست بابت هر متر مربع چیزی در حدود 25 میلیون تومان هزینه نمود.

بحث کنید

Compare listings

Compare
جستجو
×