قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج

قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج

کرج، گوهردشت

با استفاده از دکمه + و – روی نقشه امکانات رفاهی و موقعیت آنها را در منطقه گوهردشت کرج بهتر بررسی کنید.

قیمت آپارتمان در گوهردشت کرج

گوهردشت و یا بهتر بگوییم رجائی شهر جزء یکی دیگر از محله های شمالی و مرفه نشین شهرستان کرج می باشد. بنابراین جهت خرید آپارتمان و یا ملک در گوهردشت، می بایست هزینه بسیاری را متحمل شد. از نکات بسیار مهم در خصوص خرید آپارتمان در گوهردشت کرج آن است که این منطقه اغلب مورد توجه سیاستمداران بوده که این منطقه را به عنوان مکانی برای زندگی انتخاب نموده اند. بنابراین این امر می تواند یکی از دلایل اصلی جهت رشد و افزایش قیمت مسکن در گوهردشت باشد.

در خصوص موقعیت زندگی در گوهردشت باید گفت که گوهردشت به شکل فاز بندی و از سه فاز متنوع تشکیل شده است که بهترین منطقه آن مربوط به فاز اول می باشد. وجود مراکز تجاری، تفریحی، آموزشی و خدمات درمانی در کنار دانشگاه ها و موسسه های علمی متعدد، این منطقه از کرج را از هر جهت برای سرمایه گذاری از طریق خرید آپارتمان در کرج متمایز نموده است. بنابراین اگر خواهان خرید آپارتمان در گوهردشت کرج می باشید، باید برای هر متر مربع چیزی در حدود 18 تا 19 میلیون تومان هزینه نمایید.

آنچه که در خصوص خرید آپارتمان در گوهردشت کرج می بایست بیان نمود آن است که گوهردشت از 4 شهرک با نام های شهرک شهید جهازی ها، بهارستان، آسمان و شهرک بهداری تشکیل شده است که اغلب ساختمان ها در آن به شکل آپارتمانی می باشد.

لیست آخرین و بروزترین املاک استان البرز و کرج را از این قسمت جستجو کنید.


پیگیری آخرین فایلهای ملک موجود در بازار را به ما بسپارید. کلیک کنید!

بحث کنید

مقایسه ملک ها

مقایسه