رهن و اجاره آپارتمان عظیمیه کرج

رهن  کامل و اجاره بدون پول پیش آپارتمان، خانه، ویلا، سوییت در عظیمیه کرج

40 متری تا 69 متری

70 متری تا 79 متری

80 متری تا 89 متری

90 متری تا 99 متری

100 متری تا 149 متری

رهن و اجاره آپارتمان عظیمیه کرج

رهن و اجاره آپارتمان، خانه، ویلا، سوییت در کرج

رهن و اجاره آپارتمان عظیمیه کرج بهترین مناطق

کرج با مرکزیت استان البرز، به عنوان پرجمعیت ترین شهرستان این استان و همچنین به عنوان چهارمین شهر پر جمعیت کشور شناخته شده می باشد. استان البرز از 4 شهرستان با نام های کرج، طالقان، ساوجبلاغ و شهرستان نظرآباد تشکیل شده است که کرج با جمعیتی نزدیک به یک و نیم میلیون نفر یکی از پر جمعیت ترین شهرستان های این استان را تشکیل می دهد.

برخورداری از اقلیم مناسب، آب و هوای معتدل و نزدیکی به کوه های البرز در کنار ساخت و ساز های آپارتمان نشینی و همچنین ایجاد شهرک های صنعتی آن را تبدیل به موقعیت مناسبی برای زندگی کردن و همچنین کسب درآمد نموده است. از این رو در سال های اخیر شاهد رشد جمعیت و مهاجرت از شهرهای اطراف به خصوص تهران به این شهرستان پهناور می باشیم.

کرج همانند تهران و دیگر استان های کشور از محله های لوکس بالا نشین و محله های متوسط و پایین نشین تشکیل شده است. محله های اعیان نشینی همچون عظیمیه، مهرشهر، شهرک بنفشه جزء محله هایی هستند که جهت رهن و اجاره مسکن می بایست هزینه های بالایی را پرداخت کنید. بنابراین جهت رهن و اجاره آپارتمان در کرج در چنین محله هایی نیازمند پول پیش زیادی می باشید. در این محله ها یافتن خانه هایی با متراژ کم به ندرت یافت می شود.

از مهمترین دلایل اصلی بالا بودن کیفیت زندگی و در نتیجه قیمت آپارتمان در محله های مرفه نشین کرج، نزدیکی به کوه و در نتیجه برخورداری از آب و هوای مطبوع، دوری از ازدحام و شلوغی مرکز شهر، وجود مراکز و پاساژهای لوکس در کنار کافه و رستوران های شیک و مجهز می باشد. وجود درختان سر سبز چندین ساله که آرایش دهنده بلوارهای این محله ها می باشند هم نه تنها بر زیبایی و منحصر به فرد بودن آن تاثیر گذار می باشد، بلکه باعث بالا کشیدن قیمت آپارتمان و یا خانه های ویلایی در این مناطق هم گردیده است.

رهن و اجاره آپارتمان در کرج عظیمیه

عظیمیه، از دیگر محله های بسیار عالی و مطلوب جهت اجاره آپارتمان در کرج، محله عظیمیه کرج می باشد. منطقه ای در کوهپایه های کرج که با بام کرج چندان فاصله ی زیادی ندارد. عظیمیه را با آپارتمان های شیک با مساحت و متراژ بالا، پنت هاوس های مجلل و اعیان نشین می شناسند. از مهمترین خیابان ها و میادین آن می توان به میدان بعثت اشاره نمود که جزء خلوت ترین میادین آن به حساب می آید. میدان بهارستان و گلستان نیز به دلیل مشرف بودن و نزدیکی به کوه و در نتیجه برخورداری از آب و هوایی مطلوب، جزء گران قیمت ترین محله های عظیمیه کرج به شمار می آیند.

با استفاده از دکمه + و – روی نقشه امکانات رفاهی و موقعیت آنها را در منطقه عظیمیه بهتر بررسی کنید.

پخش ویدیو

Compare listings

Compare
جستجو
×